Ostatnio oglądane produkty

Ścianki balonowe

Dekoracje balonowe to nie tylko balony z helem.

Dużo pomysłów na dekoracje powstaje z użyciem balonów napełnianych powietrzem. Balony montowane są na konstrukcji i tworzą niepowtarzalny, a zarazem nowoczesny i wyjątkowy element dekoracji. Balony dają ogromne możliwości aranżacji, to wspaniały sposób na stworzenie niezapomnianych dekoracji które zaskoczą Waszych gości.

Ściankę balonową można użyć jako dekorację za stołem Państwa Młodych lub do aranżacji stołu ze słodkościami. Często taka dekoracja służy jako tło do zdjęć na sali lub w plenerze przy okazji chrztów, urodzin czy innych uroczystości.

W ofercie mamy ścianki okrągłe, kwadratowe, po łuku oraz z tłem. Ścianki często są personalizowane dzięki czemu zawsze tworzymy niepowtarzalną i klimatyczną balonową dekorację. Realizujemy niezapomniane aranżacje, które idealnie wyglądają na zdjęciach.

Ścianki balonowe wykonujemy dla Państwa z najwyższą starannością o każdy szczegół i z indywidualnym podejściem do każdego zamówienia. Przygotujemy dekorację balonową dopasowaną do charakteru, kolorystyki i miejsca wydarzenia. Nasze dekoracje balonowe tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Używamy produktów tylko najwyższej jakości.

Mamy głowy pełne pomysłów i duże doświadczenie. Podejmiemy się każdego wyzwania i sprawimy, aby wystrój Waszej uroczystości był wyjątkowy i wszyscy byli zachwyceni z efektu.

Shopping Cart